Roller of teflon for HD32/HD40/GTMR331-336-346/SP50-65 cranes
Um: Pezzi ( PZ ) Roller of teflon for HD32/HD40/GTMR331-336-346/SP50-65 cranes
SKU: RUL120-30-35-c-c Category:
Description
Roller of teflon external diameter 120mm internal diameter 30mm thickness 35mm with bearing 6306 RS. Advise: contact us before placing an order so we can verify if the part number is the right one for your specific crane (model and serial number are required)
Additional information
Weight 0,7 kg
Manufacturer
  • Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 331B
  • Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 331C
  • Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 336A
  • Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 336B
  • Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 346A
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 26A 2T
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 26A 3T
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 32
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 32A
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 32B
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 36
  • Gru a torre MCG Potain GMA HD 40A
  • Gru a torre MCG Potain GMA IGO 28
  • Gru a torre MCG Potain GMA IGO 28A 2 4T
  • Gru a torre MCG Potain GMA IGO 32
  • Gru a torre MCG Potain GMA IGO 36
  • Gru a torre MCG Potain GMA IGO T 70
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 48B 2 5T
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 48C
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 50A
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 50B
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 50B1
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 58
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 65A
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 68B
  • Gru a torre MCG Potain GME MC 68C
  • Gru a torre MCG Potain GME MCT 50
  • Gru a torre MCG Potain GME MCT 58
  • Gru a torre MCG Potain GME MCT 88
  • Gru a torre MCG Simma-Potain GME SP 45A
  • Gru a torre MCG Simma-Potain GME SP 50A
  • Gru a torre MCG Simma-Potain GME SP 65A