Sheave of iron for GTA-336B-K5/50-K40-24
Um: Pezzi ( PZ ) Sheave of iron for GTA-336B-K5/50-K40-24
- Description
- Additional information
- YOU MAY ALSO INSTALL IT ON THESE MACHINES
Description
Sheave of iron external diameter 300 mm. internal diameter 45 mm. with bearing 6309 2RS1 for GTA-336B-K5/50-K40-24 Advise: contact us before placing an order so we can verify if the part number is the right one for your specific crane (model and serial number are required)
Additional information
| Weight | 4,8 kg |
|---|---|
| Manufacturer |
- Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 331B
- Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 331C
- Gru a torre MCG Potain GMA GTMR 336A